اخبــار اروم چکاوک

 

 

محصولات تولیدی اروم چکاوک

 

محصولات گــرم

محصولات گــرم تولیدی اروم چکاوک

محصولات منجمــد

محصولات منجمــد تولیدی اروم چکاوک

 

 

تیزر معرفی شرکت اروم چکاوک

گروه تولیدی اروم چکاوک افتخار دارد که در قالب مجموعه ای به نام «زنجیره یکپارچه تولید گوشت مرغ» به عنوان قدرتمندترین زنجیره شمال غرب کشور با کادر و پرسنلی مجرب در حال تولید و تأمین گوشت سفید اقصی نقاط کشور در خدمت مصرف کنندگان عزیز باشد.

در این راستا با راهنمایی صاحبنظران و کارشناسان تلاشگر وزارتهای محترم جهاد کشاورزی، تعاون کار و رفاه اجتماعی، صنعت معدن و تجارت و همچنین سازمان های محترم دامپزشکی و حفاظت محیط زیست کشور امیدوار هستیم، گامهایی مؤثر در توسعه و شکوفایی کشور عزیزمان ایران و خدمت به ملت لایق و شریفش برداشته باشیم.

تیزر حاضر، گوشه ای اندک و ناچیز از خدمات پرسنل تلاشگر «زنجیره یکپارچه تولید گوشت مرغ اروم چکاوک» را در قالب مجموعه های مشارکتی موجود در تیزر به نمایش می گذارد.

 

گروه تولیدی اروم چکاوک از سال 1364 فعالیت تولیدی خود را با احداث و بهره برداری از فارم های مرغ گوشتی آغاز و از سال 1374 ضمن حفظ واحدهای مرغ گوشتی، در جهت گسترش و ارتقاء سطح فعالیت تولیدی در ایجاد و بهره برداری یک واحد کارخانه جوجه کشی با آخرین تکنولوژی روز و ماشین آلات پیشرفته، اقدام و همچنین در سال 1387 اقدام به احداث یک واحد کشتارگاه صنعتی طیور با نام «شرکت تعاونی کشتارگاه صنعتی مرغ خوش پخت» به ظرفیت 6000 قطعه در ساعت نمود و ...

در ادامه بیشتر بخوانید... 

اسامی هیأت مدیره محترم «گروه تولیدی اروم چکــــاوک»

غیبعلی قاسمیمدیرعامل و عضو هیأت مدیره
مریم فتوره چیرئیس هیأت مدیره
علی فارغینائب رئیس هیأت مدیره
بهنام جعفریمدیرعامل کشتارگاه صنعتی طیور خوش پخت

سایت های مرتبط

گروه تولیدی بهپرور

گروه تولیدی بهپرور آریا

اتاق بازرگانی

اتحادیه مرغداران گوشتی ایران

دامپزشکی