News

حضور مدیریت اروم چکاوک در جلسه فرصت های سرمایه گذاری آذربایجان غربی در سوریه

 
فرصت های سرمایه گذاری در سوریه شناسایی می شود

گروه تولیدی اروم چکاوک - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی از برگزاری جلسه بررسی فرصت های سرمایه گذاری استان در سوریه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی گروه تولیدی اروم چکاوک به نقل از خبرگزاری مهر، رضا حسینی ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران از برگزاری جلسه بررسی فرصت های سرمایه گذاری استان آذربایجان غربی در کشور سوریه خبر داد.

وی ادامه داد: امروز جلسه ای با حضور تجار، تولیدکنندگان و فعالان بخش خصوصی استان در رابطه با بررسی فرصت های سرمایه گذاری و شناسایی نیاز بازار کشور سوریه برگزار شد.

وی افزود: در مقطع کنونی به فضل الهی، شاهد برقراری امنیت در کشور سوریه هستیم و به پاس تلاش های جمهوری اسلامی در ایجاد این امنیت، کشور و مردم سوریه بسیار علاقمند به همکاری با ایران در بازسازی سوریه هستند.

معاون اقتصادی استاندار آذربایجان غربی ادامه داد: برای استان آذربایجان غربی نیز هم در جهت کمک به مردم سوریه و هم سهم‌بری از بازار سوریه، برنامه ریزی داریم که در این راستا هیئتی متشکل از بخش دولتی و بخش خصوصی استان، برای شناسایی ظرفیت های سرمایه گذاری و نیاز بازار سوریه، تا پایان سال به این کشور اعزام خواهد شد.

وی تصریح کرد: حوزه ساخت و سازهای ساختمانی و تاسیسات، حوزه تولیدات مواد غذایی، همکاری های صنعتی، فناوری اطلاعات و ارتباطات، ایجاد شبکه های آبرسانی، ایجاد پست های جدید خطوط انتقال برق و بازسازی زیرساخت های سوریه از زمینه هایی است که تجار، تولیدکنندگان، پیمانکاران و فعالان بخش خصوصی استان می توانند روی آن ها برنامه ریزی کنند. 

افزودن نظر

لطفا موارد ستاره دار (*) را با دقت تکمیل کنید

سایت های مرتبط

گروه تولیدی بهپرور

گروه تولیدی بهپرور آریا

اتاق بازرگانی

اتحادیه مرغداران گوشتی ایران

دامپزشکی